Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /www/h/u/u75869/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Členská schôdza 2017, Hriňová – Hucule
Zväz chovateľov huculských koní

Členská schôdza 2017, Hriňová

Dňa 2.4.2017 sa uskutočnila výročná členská schôdza ZCHHK. Stretnutia sa zúčastnilo 11 riadnych členov a 10 hostí. V príjemnom prostredí Hriňovského „Bieleho domu“ sa utužili priateľstvá chovateľov huculských koní.
Po úvodnom informačnom bloku a volieb do orgánov zväzu sa rozprúdila zaujímavá debata ohľadom uplynulého roku 2016, vymieňali sa informácie, skúsenosti medzi jednotlivými členmi. Spoločne sme vytvorili plán na budúci rok. Po stretnutí niektorí z nás boli na návšteve na farme nášho člena p.Cabana. Po prehliadke veľmi pekne vybudovanej farmy, vyskakujúceho huculského žriebätka s kobylou a príjemnom občerstvení sme pokračovali ďalej na sever v ceste domov. Dobrý pocit zo stretnutia umocnilo i krásne včasno-jarné počasie.
V čase keď píšem tento článok, sa blíži už ďalšie výročné stretnutie. Verím že bude také príjemné ako minule a že sa nás stretne ešte viacej.